Mobilbahis bonus

Blackjack Kart Hesaplama

blackjack kart sayma

blackjack kart saymaBlackjack Kart Hesaplama Yolları

Blackjack oyununda düzeyli bir başarı elde edebilmenin en önemli etmeni, kart hesaplama aşamaları olmaktadır. Özellikle de blackjack ile kart hesaplayarak çok daha seviyeli bir oluşuma dahil olabilirsiniz. Aslına bakacak olursak bu oyunda kart sayma işleyişi belli başlı unsurlar ile ilerlediğiniz zaman gayet basit bir pratikliği de beraberinde taşıyabilir. Burada önemli olan şey kurpiyere karşı kuracağınız düzen içerisinde sizlerin biraz daha pratik bir hamle aşaması açmanız ve ona göre ilerleyişlerle ilerlemeniz olmalı. Bunu sağladığınız zaman zaten blackjack’teki bütün detayların keyfini de doyasıya çıkarır, kazançlı bir oluşumun en derinine doğru emin adımlarla yaklaşabilirsiniz.

Blackjack Kart Sayma Sistemleri Nelerdir?

Tabii ki de blackjackin kart sayma aşamalarını güçlendirecek birbirinden farklı sistemleri bulunmaktadır. Zaten bu sistemler üzerinden ilerleyecek olmak sizler açısından daha da hızlı sonuçları beraberinde taşımış olacaktır. Ancak her sisteminin de kendisine has yöntemi olduğu için bizler sizin için başlıklar halinde bir sıralama yaparak ilerlemek istiyoruz. Çünkü mevcut sistem işleyişinde detaycı araştırmalar yaparsanız sıraladığımız kart sayma oluşumlarına daha fazla hakimiyet sağlayabilirsiniz.

Son zamanlarda en fazla tercih edilen blackjack kart sayma metodları ise şu şekildedir;

  • As-Beşli sayma sistemi
  • Hi-lo blackjack sayma sistemi
  • Hızlı blackjack kart sayma
  • Dengesi blackjack kart sayma sistemi
  • Nakavt blackjack kart sayma sistemleri
  • Revere sayımları
  • Wong sayımları

Tüm bu kart sayma aşamaları doğrultusunda da sizlerin her zaman sistemli bir akışın içerisinde ilerlemeniz ve daha fazlasına ulaşmanız mümkün olacak. Ancak bu yöntemler içerisinde en kolay ve en fazla tercih edilir olanının da as-beşli sayma sistemi olduğunu bilmelisiniz. Gerçi bu sistem genel hatları ile pek çok açıdan kullanıcıların işini kolaylaştıracaktır. Bir de diğer alanları da göz önüne alarak ilerlediğinizde de her daim kaliteli bir blackjack akışının keyfini doyasıya çıkarmış olacaksınız. Şunu da her daim göz önüne almanızı öneririz ki, sıkıntısız bir düzene dahil olarak blackjack oyunundan önemli sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu sonuçları da hızlı bir kart sayma stratejisi benimseyerek sürdürmek işinizi bir hayli kolaylaştırmış olacak.